Gorzki debiut! Neustädterova opieszałość postanowił pokonać Czechów, pisząc w Rosji

Tight gra, w której Sborno dostał KO po wystąpieniu błędu na samym końcu. Więc przede wszystkim ocenia prasy rosyjskiej środa utraty piłce nożnej w Innsbrucku z Czechami 1: 2 w ramach przygotowań do nadchodzących Mistrzostw Europy. Oddział zwycięzców podkreśla szczególną rolę Tomas Necid, który pomagał w wyrównująca bramka Tomas Rosicky w 90. minucie zdecydował się wygrać wybór Vrbová.

“Necid cele dając zapomnieć” pisze internetowej sport.ru zająć się były napastnik CSKA Moskwa. Lista Izwiestija mu wtóruje, ale dodaje, że strzelcy znacznie łatwiejsze w końcu rola przemian obrońca Roman Neustädter, który Necid “tylko zacieniony.”

“Neustädterův debiutancki doprowadziły do ​​rosyjskiej klęski”, pisze dziennik mocno na swojej stronie internetowej o nieudanej premierze uruchomić naturalizowanego niemieckiego Expekt bonus PL narodowego obrońca zespołu, który do przeddzień meczu otrzymał rosyjski paszport, ale na polu do 64 minut.

“Nie chcę, aby omówić osoby, wszystko, co mamy w zespole dokładnie rozmontować” starannie unikać bezpośredniej oceny zawodników po meczu trener Schalke 04 Leonida Słuckiego.

Juran ostra krytyka
Znacznie trudniej przeglądowi druku podparte zespół FORVARD byłej drużyny Bet-at-home bonus PL narodowej Siergiej Juran. “Nie należy ulegać złudzeniom, ten zespół ma dużo okien. Czesi łatwo dotarliśmy do naszego polu karnym, tworzenie kopii zapasowej nie powiodło się. Bóg da nam (we Francji) zdobył co najmniej trzecie miejsce w grupie i awansowali do Playoff, “Juran robi rodaków na mistrzostwach kontynentalnych szanse też.

“Utrata z Czechami pokazała, że ​​nasz zespół pozostaje odpowiedzieć na wiele pytań,” przyznaje stoi również Sport-Express pod nagłówkiem Sborno jeszcze dziesięć dni na ponowne uruchomienie. “Ale lepiej jest stracić teraz i poprawę popracovat niż stracić mistrzostwo. W ciągu ostatnich dziesięciu dni, które pozostają do rozpoczęcia Euro, trener Słucki mogą mieć wiele pytań do rozwiązania “, dodaje arkusz racjonalnie.

Comments are closed.